צור קשר

לעסקים

'זוקה' הוא מפעל לייצור מזון גורמה לחברות קייטרינג, לגופים מובילים במשק הישראלי והבינלאומי ביניהם מסעדות ובתי קפה, חברות תעופה, מלונות וגם ללקוחות פרטיים.

מקצוענות

ב'זוקה' מכינים מעל 85 סוגי פסטות מדי יום, כולל נודלס, דים סאם ובצקי פיצות ברמה ובאיכות של מסעדת שף. במפעלנו מקפידים על חומרי גלם משובחים המבוססים על ירקות טריים, גבינות ממחלבות בוטיק, שמן זית משובח, ביצים טריות ומפוסטרות, וקמח 'דורום' איטלקי למען בצקים, דים סאם ופסטה טרייה ובעלת מרקם משי, שנעים וטעים לנגוס בה.

חדשנות ויצירתיות
מקורן של החדשנות והיצירתיות של 'זוקה' מצוי בשף יעקב קרסניק, המנצח על המפעל כמו על תזמורת גורמה. גם לאחר עשרות שנים של עיסוק בתחום האוכל, הוא אינו מאבד משמחת החיים ומהלהט הנדרשים להמצאת מתכונים ולהכנת מזון מקורי שטעמו זוכה לשבחים בכל פה.

איכות
ב'זוקה' שמים דגש על היגיינה, על בקרה מיקרוביולוגית, ועל בדיקות איכות תכופות המתבצעות על ידי אנשי מקצוע ושף המפעל. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ועבודת יד מייצרת 'זוקה' מזון איטלקי ואסיאתי טרי באיכות הגבוהה ביותר על פי תקן ביקורת מזון איכות של משרד הבריאות.

שרות
בכדי לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של מחלקת המזון הטרי המיוצר במפעלינו, אנו מפעילים מערך שירות איכותי לא פחות העומד לרשות עסקים וחברות הנהנות ממוצרינו במענה לכל שאלה או בקשה. הזמנות המתקבלות במפעלנו מקבלות מענה מהיר והמזון נשלח אל לקוחותינו באמצעות משאית קירור בעודו טרי, ארוז היטב ומוכן לחימום ולבישול.

לחצו כאן לקבלת פרטים נוספים וליצירת עם 'זוקה' קשר

  מפת האתר צור קשר  
האלה 23 אבן יהודה 09-8992273        Signed by